2 raste të reja me COVID-19 janë shënuar ditën e sotme në qytetin e Pogradecit.

Rasti i parë mësohet se është një infermier i spitalit të Pogradecit ndërsa rasti tjetër një vatër e re ardhur nga Tirana.

Ndërkohë në të gjithë tamponat e marrë dje nga institucioni i Bashkisë ka rezultuar negativë dhe nuk ka raste të reja nga administrata.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: