TIRANË

Një i ri është dhunuar nga protestuesit pasi e kanë cilësuar polic të infiltruar. Dëshmitarët thanë për gazetarin Klajdi Bodlli se personi në fjalë, për të cilin nuk dihet asnjë e dhënë ka qenë mes protestuesve dhe ka provokuar. Kaq është dashur që ata ta qëllojnë dhe ta rrahin deri sa e ka marrë policia. Në video ai duket teksa përpiqet t’i shpëtojë turmës që i ka shqyer edhe rrobat.Protestuesi Ok
Protestuesi Ok

(m.k/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb