SHBA- Sot fantazive erotike i japin jetë sajtet në internet por njëherë e një kohë pornografia qarkullonte nëpërmjet kartolinave.

Ja një udhëtim në të shkuarën, për të zbuluar erotizmin e shekullit të kaluar. Makina jonë e kohës është kthyer mbrapa, në fillim të viteve ‘30 për të parë se si trajtohej një argument tabu, siç ishte atëherë seksi.

Zbuluam që pornografia asokohe qarkullonte nëpërmjet kartolinave, për ti lënë radhën revistave, filmave dhe në fund internetit.

(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb