GJERMANI

Katër persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme në një aksident në Gjermani. Një makinë sportive e tipit “Porsche” ka hyrë me shpejtësi nga rruga në trotuar duke goditur disa kalimtarë të rastit.

Një zëdhënës i zjarrfikësve tha për gazetën “Berliner Morgenpost”,  se nga përplasje kanë gjetur vdekjen katër persona, mes të cilëve edhe një foshnjë.

Drejtuesi i makinës së bashku me shoqëruesin kanë marrë lëndime të rënda, ndërsa morën ndihmë të shpejtë mjekësore në vendin e aksidentit.

  • foto galeri
  • foto galeri

(n.m/BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: