Është industria më fitimprurëse në botë, por dhe e mahnitshme, kinematografia. Por cfarë bëhet pas kuintave, prapaskenat sepse kur shohim filmin cdo gjë duket aq reale ndonjëherë. Epo magjia e kinemasë krijon iluzione, por këto foto të Jason Strick nga Los Angeles sjellin paskuintat, ato skenat reale gjatë realizimit të një filmi.
(d.b/BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb