Fatmir Belba, me detyrë efektiv në Policinë e Kavajës, ka ndërruar jetë nga COVID-19.

Gazetari Kelment Baçi raporton për “BalkanWeb”, se efektivi Belba, 58-vjeç, kishte 20 ditë i infektuar me virusin dhe ka ndërruar jetë para dy ditësh. Raportohet se Belba ka rezultuar pozitiv me virusin me datë 2 shkurt.

Kavaja është një qytet që në bilancet ditore të Ministrisë së Shëndetësisë regjistron dhjetëra të infektuar, po ashtu, nuk janë të pakët personat që kanë ndërruar jetën nga virusi i rrezikshëm.

46b9d4d5 68a2 46c3 8ae4 05fc9d7f4903
46b9d4d5 68a2 46c3 8ae4 05fc9d7f4903

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb