Presidenti Ilir Meta me anë të një statusi në “Facebook” lajmëron se sot në orën 17:00 do të zhvillojë një intervistë me gazetarin e mirënjohur Robert Rakipllari.

Meta shprehet se në këtë intervistë do të flasë për situatën e vështirë që po kalon vendi në përballje me koronavirusin.

Postimi i presidentit Ilir Meta:

Të dashur qytetarë,

Sot në ora 17:00, ju ftoj të më ndiqni në Neës 24, në një intervistë me gazetarin e mirënjohur Robert Rakipllari, për situatën e vështirë që po kalon vendi në përballje me pandeminë globale të ? #COVID19.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb