Recetë nga znj Eneida
Përbërësit

250 gr fasule lupini të gatuara
150 gr kunguj të grirë në rende
30 gr fara lini
3 lugë maja ushqyese
1 tufë majdanoz
1/2 lugë turmerik
1/2 lugë piper të kuq
2 qepë të njoma

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: