Kryeministri Edi Rama deklaron se deri tani janë vaksinuar kundër COVID-19 mbi 100 mijë të moshuar. Rama publikon një video nga fushata e vaksinimit të disa rrethe të vendit, teksa uron të moshuarit të rrojnë sa malet.

“Nderi është i gjithi i yni❤️ *Mbi 100,000 gjyshe dhe gjyshër të vaksinuar😍 Rrofshi sa malet🙏|, shkruan Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb