Kryeministri Edi Rama e nis ditën e sotme me një video-mesazh të goditur për situatën e krijuar nga koronavirusi.

Kreu i qeverisë publikon një këngë që artistët kanë bërë si dhuratë shpirtërore në këtë kohë të mallkuar.

“MIRËMËNGJES😊 me një këngë që bashkon dhe artistët të cilët bujarisht na kanë bërë këtë dhuratë shpirtërore, kaq të goditur në këtë kohë të mallkuar, të cilën vetëm me forcën e shpirtit shqiptar do ta kalojmë”, shkruan Rama.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb