Një foto e postuar në rrjetin social të vajzës së Ilir Shaqirit ka marrë gjithë vëmendjen sot.
E duket se përpos fotos, mesazhi që ajo dha sot për vajzat dhe gratë ishte esenca që nevojitej.

“Lërini mimozat në pemë. Jepuni grave respekt, besnikëri dhe dashuri. Dhe jo vetëm sot, por sot dhe përgjithmonë!”, ka shkruaj ajo, bashkangjitur një fotoje shkëputur nga filmi në të cilin ajo do të jetë protagoniste, “Breaking Tales”, që pritet të nisë së shpejti.

Emily përmes këtij mesazhi në një farë forme ngre zërin për të gjitha femrat që dhunohen apo keqtrajtohen nga partnerët e tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb