Vera Ora ‘ia ndalon’ detin Ritës pas këtyre fotove!

Vera Ora sërish i ka lënë një koment epik në një postim vajzës së saj, këngëtares së famshme Rita Orës.

  • foto galeri

Rita shfaqet nudo duke mbajtur gjoksin e saj me dorë, ndërkohë që fotot janë realizuar në plazh.

Postimi ka marrë mijëra pëlqime, por në sy ka rënë komenti i nënës së këngëtares, Vera Ora, e cila është mjaft aktive në Instagram.

‘S’ka mo deti”, i shkruan ajo të bijës duke i dhënë ultimatumin pas këtyre imazheve tepër provokuese.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: