TIRANË

Të tjera momente të bukura të javës me në fokus personalitete të ndryshme, vijnë në rubrikën gazmore në fund të emisionit “Kjo Javë”.

Koronavirusi, ka qenë kryefjalë e javës që lamë pas, aq sa edhe zyrtarët e ministrisë së Shëndetësisë kanë qenë të duruar me gazetarët.

Orët të sikletshme pritjeje për kreun e PBDNJ, Vangjel Dule, sa kamerat të viheshin në dispozicion në konferencës.

Batuta e të qeshura u shënuan në ditën e parë të Kongresit të PS, ku kreu i PS, Edi Rama iu drejtua bashkëshortes Linda, e pranishme në sallë.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb