Recetë nga znj Eneida
Përbërësit

100 gr oriz i zi
100 gr oriz basmati
1 fileto pule
1 avokado
Sallatë jeshile
Domate qershi
Misra të zierë
Vaj susami
Vaj ulliri
3 lugë majonezë
2 lugë ketchup
2 lugë salcë soya
Pak tabasco
Kasius/stika/arra/lajthi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb