Recetë nga znj Eneida
Përbërësit

300 gr oriz të gatuar
1 kungull
1 spec të kuq
1 qepë të njomë
4 lugë misra të zierë
2 konserva ton
Një dorë domate qershi
4-5 lugë bizele
Kripë
Vaj ulliri
Lëkurë limoni
Lëng limoni
Piper të zi

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: