Spektaklet për zbulimin e talenteve në fusha të ndryshme janë të shumtë por sëfundmi pritet të nisë një tjetër spektakël. “Sex Factor” është spektakli në kërkim të talenteve të pornografisë, i cili do të prezantohet nga aktorja e njohur në botën e pornografisë, Asa Akira.

Spektakli është ideuar nga producenti Byddy Ruben dhe do të transmetohet online më 19 maj. 16 konkurrentë, ndër të cilët 8 vajza dhe 8 djem do të garojnë për t’u bërë ylli i radhës në pornografi.

Organizatorët thonë se ky spektakël do ketë një audiencë të madhe, ndërsa fituesi do marrë plot 1 milion dollarë.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb