Alessandra Ambrosio dhe Gigi Hadid kanë zbarkuar në Milano, gati për të parakaluar në pasarelën e Fashion Week.

Edhe Elisabetta Gregoraci ka zbritur në qytet dhe në pritje të hapjes zyrtare bën shopping në qytet.

Emra të mëdhenj të modës pritet të sfilojnë në Milano, nga Bella Hadidi që etapën e parë do ta ketë në Romë për të lançuar fushatën e saj të re publicitare për një markë bizhuterish, Irina Shayk modelja e njohur ruse gjithashtu do të jetë pjesë e Javes së Modës milaneze.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb