Dy fëmijë kanë vdekur dhe tre të tjerë janë shtruar në spital pasi një makinë i goditi në Florida të Jugut.

Ngjarja ndodhi në pjesën e jashtme të një ndërtese apartamentesh në Wilton Manors, pranë Fort Lauderdale.

Pas aksidentit personi që drejtonte makinën është larguar me vrap. Zyra e Sherifit të Qarkut Broward po heton çështjen.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb