Policia Bulqizës ka vendosur në pranga 2 persona, si dhe kanë shpallur në kërkim 2 të tjerë, pasi dyshohet se janë konfliktuar me sende të forta me njëri-tjetrin.

Raportohet se të arrestuarit janë Besjan Çoku dhe Mirjan Prethi, ndërsa në kërkim, janë shpallur Drilon Çoku dhe Silvester Cami. Mësohet gjithashtu, se përshkallëzimi i sherrit është parandaluar falë ndërhyrjes në polici.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: