SHKODER – Policia e Shkodrës ka arrestuar katër persona, të cilët u kapën në flagrancë me armë dhe kanabis.

Burime zyrtare nga policia bëjnë të ditur se në pranga kanë rënë shtetasit: Edmond Franja, Rezart Gjergji, Armaldo Kola dhe Albion Kola.

Gjatë kontrollit në makinën me të cilën udhëtonin këta shtetas, policia ka gjetur 1 pistoletë, 1 krëhër me 8 fishekë dhe 11.6 gr kanabis.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: