GREQI

Dy raste të reja ka shënuar Greqia ditën e sotme teksa numri total shkon në 81. Mes 2 viktimave, një 42- vjeçar në Selanik ka humbur jetën si dhe një e moshuar në Athinë.

Ndërkohë Greqia ka 1755 të infektuar teksa është një nga vendet më të prekura në Ballkan.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb