TIRANE

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka ka reaguar për shoqërimin e ish-ministrit të Jashtëm Kastriot Islami, për shkak të pretendimit të policisë se ky i fundit nuk mbante maskë.

Paloka shprehet se Rama është një hakmarrës i vogël e i neveritshëm, që përdor policinë.

Paloka22
Paloka22

Postimi i nënkryetarit të PD-së Edi Paloka:

Hakmarrës i vogël e i neveritshëm. Ja për çfarë e përdor policinë

(d.xh/ balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb