Ndërtesat kryesore të Tiranës janë pushtuar sot nga projeksionet me “Shqipëria Fiton” dhe numri 9, që është nr. i Partisë Demokratike në fletën e votimit.

Projeksionet janë vendosur në zona të ndryshme të kryeqytetit dhe kanë tërhequr edhe vëmendjen e qytetarëve.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb