Në këto ditë të ftohta dimri Shtëpia e Birrës Korça ofron pamje mbresëlënëse.

E veshur me petkun e bardhë të dëborës shtëpia e birrës është vendi ideal për të shijuar jo vetëm pamjen por edhe gatimet e ngrohta tradicionale te shoqëruara nga birra Korça nën një ambient të ngrohtë dhe familjar.

Shtëpia e Birrës Korça dhe fabrika janë vendet më të frekuentuara të turistëve në çdo stinë të vitit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb