Aktualisht në Kosovë regjistrohen 456 raste aktive me COVID-19.

Në të dhënat e fundit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK) është bërë e ditur për 13 raste të reja pozitive me COVID-19.

Fatmirësisht në 24 orët e fundit nuk ka pasur viktima për shkak të koronavirusit. Në këtë raport bëhet e ditur edhe për shërimin e 21 qytetarëve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: