I ftuar në Medicus nga Daljana Sejdia, në News24, dr.Arvin Dibra, ka folur mbi sëmundjet e stomakut, duke u përqëndruar tek tumoret dhe rastet e ndërhyrjeve kirurgjikale.

I pyetur për simptomat që pacientët nuk duhet t’i neglizhojnë, ai ka përmendur disa, duke cilësuar:
Dhimbjet e vazhdueshme të stomakut, rënia në peshë pa motive, ndjesinë e neverisë ndaj ushqimeve si:mishi, hemoragjia dhe të vjellat.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: