TIRANË

Ka përfunduar takimi mes zyrtarit të DASH-it dhe kryetares së LSI Monika Kryemadhi.

Kostelancik do takohet edhe me kryeministrin Rama në orën 17.00. David Kostelancik sot zhvilloi takim edhe me Bashën.

Më herët zyrtari i DASH takoi Ruçin në Kryesinë e Kuvendit. Kostelancik, zyrtar i DASH për Europën Qendrore dhe Jugore.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb