VLORË

Vijon situata problematike në Llogara për shkak të borës dhe ngricave. Gazetari Enrik Mehmeti raportoi për “BalkanWeb” se qarkullimi është pezulluar dhe vargu i makinave është kthyer në kilometrik pasi lëvizja është e pamundur.

Policia ndodhet në vend, por situata ende nuk është normalizuar, ndërkohë që sapo ka mbërritur borëpastruesja, kur rruga është bllokuar prej orës 5 të mëngjesit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: