TIRANE

Procesi i plakjes është diçka e pashmangshme pavarësisht dëshirës sonë, ky proces vjen natyrshëm. Sado të mundohemi ta shmangim, graviteti, ekspozimi mjedisor dhe gjenetika përfundimisht do të fillojnë të zbulojnë moshën tonë. Dhe ndërsa disa e tolerojnë plakjen si një pjesë te natyrshme të jetës, disa te tjerë duan të duken më të rinj dhe më të bukur.


Fb Kir Plastike Iute2


Kirurgjia plastike është një zgjidhje e rëndësishme dhe e dobishme për të trajtuar disa nga shqetësimet më të zakonshme estetike me të cilat përballemi. Një nga përfitimet kyçe të kirurgjisë plastike është aftësia e tij për të rritur vetëbesimin dhe për ti dhënë vetes suaj një pamje pranverore gjatë gjithë kohës. Shumë nga pacientët tanë ankohen se ndërsa ata ende ndjehen energjik dhe të gjallë, pamja e tyre tregon tjeter gjë. Pamja në pasqyrë mund të sjellë konfuzitet pasi mënyra se si e perceptoni veten jashtë nuk është e njëjtë me mënyrën si ndiheni brenda. Për fat të mirë, kirurgjia plastike mund të zgjasë vite, kështu që ju mund të  shikoni veten tuaj gjatë gjithë kohës  po aq të ri sa ju ndiheni.


Fb Kir Plastike Iute5

Përgjatë muajit Maj Departamenti i Kirurgjisë Plastike në Spitalin Amerikan vjen me një paketë ndërhyrjesh me çmime preferenciale:

Rinoplastikë / Rimodelim i Hundës – 1200 Euro
Abdominoplastikë / Rimodelim i barkut – 2500 Euro
BBL – Rimodelim i Vitheve – 3000 Euro
Rimodelim i Gjoksit / Zmadhim/ Zvogëlim – 2400 Euro

Një tjetër risi në Spitalin Amerikan ështe fakti se tashmë kushdo mund ti nënshtrohet kirurgjisë plastike për të rimodeluar trupin apo fytyrën pasi Spitali Amerikan në bashkëpunim me Lute Credit ofron kredi me komision 0, vetëm me një kartë identiteti. Tashmë të gjithë mund të kenë një trup perfekt.

Fb Kir Plastike Iute3

Departamenti i Kirurgjisë Plastike në Spitalin Amerikan është i përbërë nga kirurgë plastikë profesionistë dhe të kualifikuar, vendas dhe ndërkombëtar, të cilët ofrojnë një gamë të gjerë shërbimesh kirurgjike rindërtuese dhe kozmetike.

Fb Kir Plastike Iute4

Kirurgjia Plastike e Spitalit Amerikan, jo vetëm u ka dhënë përgjigje kërkesave të atyre që preferojnë një pamje më të sofistikuar, por ka thyer përfundimisht tabunë që kirurgjia plastike bëhet vetëm jashtë vendit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb