TIRANË

Një surprizë e bukur për avokaten e njohur të emisionit “Me zemër të hapur” që vjen çdo ditë në News24, Nexhi Beqiri. Stafi i emisionit i ka uruar ditëlindjen në transmetim ‘live’ në përfundim të historisë sociale të radhës.

Moderatorja Evis Ahmeti i uroi në emër të kolegëve por edhe shikuesve një jetë të gëzuar.
“Në një orar të pazakontë, të morëm për të uruar ditëlindjen. Në emër dhe të kolegeve dhe të gjithë atyre që na ndjekin, të urojmë paç një jetë të gëzuar”, tha Ahmeti.
Ndërsa avokatja Beqiri e emocionuar falënderoi stafin për surprizën.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb