TIRANË

Një ditë para Kuvendit të 11 Dhjetori, ish kryeministri Sali Berisha iu drejtua sot me një mesazh demokratëve ku i ftoi të marrin pjesë pavarësisht kohës së keqe.

Mesa duket ish kryeministri nuk e dinte se mesazhi i tij, po përcillej drejtpërdrejt, ndërsa kërkoi të ndërpresë fjalimin për ta rithënë edhe një herë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb