Në një kohë kur e gjithë vëmendja e opinionit publik është përqendruar tek vendimi final për ish-ministrin Saimir Tahiri, vjen një reagim nga kryeministri Edi Rama.

Ky i fundit përmes një postimi në ‘Facebook’ flet për një shfaqje të suksesshme sipas tij, RetroAlbania, e organizuar nga Drejtoria e Përgjithshme e Transportit Rrugor Shqiptar.

“NESER NE SHKODER NJE SHFAQJE UNIKALE e organizuar nga Drejtoria e Përgjithshme e Transportit Rrugor Shqiptar?
Pas shfaqjes së suksesshme në Korçë, RetroAlbania, krijesë e #DPTRRSH rishfaqet në Shkodër, me mjete historike nga jashtë kufijve?
#DPTRRSH meriton një duartrokitje? Një ide e bukur, e ardhur nga një institucion që po transformon vetveten dhe shërbimet për qytetarët, falë një skuadre të re që punon pa orar e një drejtimi largpamës, këmbëngulës e kreativ?”, -shkruan Rama.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: