Deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka përfaqësuar Shqipërinë në Bruksel, në task force për anti-korrupsionin.

Mësohet se Tabaku është takuar në Bruksel me disa zyrtarë, ndërsa ka folur për çështjen e integrimit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: