Recetë nga znj Eneida
Përbërësit

500 gr mish gici
3 qepë të mëdha
3 domate të buta
1 lugë salcë domatesh koncentrat
1 lugë miell
100 ml verë të kuqe
2-3 thelpinj hudhra
1 gjethe dafinë
Vaj ulliri
Kripë
Piper të zi
500 gr patate
Niseshte

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: