Petre Craete, i njohur në vend si ‘The redneck me një Maserati ‘ ka postuar një video në internet, ku tregon jetën e tij lukzose. Ky është truproja rumun, i cili u shpërngul në Angli ku prej vitesh ushtro këtë profesion. Në një mesazh për bashkatdhetarët e tij tha se pas një jete si i varfër në Rumani, tani ka filluar një jetë të re në Britani, dhe se ka aq shumë para sa që nuk di se çfarë të bëjë me to. (er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: