Zëdhënësi i Ilir Metës, Tedi Blushi, ka çuar këtë “7 Mars” Presidentin te gjimnazin “Raqi Qirinxhi”, ku ka mbaruar shkollën e mesme.

Teksa publikon një foto krah Presidentit Meta, Blushi uron të gjithë mësuesit, të cilët i etiketon si “të paharruar”.

“Sot, kur të gjithë shqiptarët i kanë sytë nga Korça, së bashku me Presidentin Meta në Gjimnazin “Raqi Qirinxhi”, ku kam bërë shkollën e mesme, për t’ju uruar të gjithë mësuesve të mi të dashur dhe të paharruar: GËZUAR 7 MARSIN! 💐 🇦🇱”, shkruan Blushi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb