TIRANE – Aurela Hoxha falë profesionit të saj, jeta mes pasarelave dhe angazhimit në fushën e modelingut, e vendosin shpesh në fokus të medias rozë për çdo detaj që ka lidhje kryesisht me pamjen e saj të jashtme.

Untitled-6
Por, sot Aurela Hoxha ka vendosur t’i surprizojë të gjithë. Ajo ka vendosur t’i bëj të vëllait të saj që ka ditëlindjen, një urim të cilin e shoqëron me një foto ku ata shfaqen të dy.

Modelja ka postuar në profilin e saj në “Instagram” një foto me të vëllanë, ku ajo që bie në sy është pikërisht pamja e Aurelës. Në foto ajo shihet në versionin ujë e sapun pa pikë make up-i.

aurela-1

AURELA-HOXHA
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: