Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një tjetër denoncim që ka ardhur në adresë të tij nga një qytetar nga Durrësi.


Ky i fundit shkruan se në gjimnazin Leonik Tomeo edhe ndihmat për banorët e prekur nga tërmeti po shpërndahen me mik.DENONCIMI TEK BERISHA
Shperndarje abuzive, me mik e ndihmave!
Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital! sb
Pershendetje zoti berisha ketu jemi ne Durres te gjimnazi Leonik Tomeo banoret po presin gjith diten per ushqim atyre qe u eshte prishur shpijat dhe nuk po i shpërndajnë. Marrin ato banor qe kane njohje me punonjësit e policisë. Te lutem shperndaje se eshte gjynah. Anomim te lutem.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb