KASHAR

Kreu i “Biznes Albania” ka rindërtuar shtëpinë e parë që u shkatërrua nga tërmeti i 21 shtatorit në Tiranë. Luan Bregasi së bashku me kryeministrin Rama dhe kreun e Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i dorëzuan çelësat e shtëpisë së re familjes Lami  prej 5 anëtaresh në Mazrek të Kasharit.


Luan Bregasi mbajti premtimin e dhënë të pak muajve më parë se kjo shtëpi do të rindërtohej para festave të fundvitit.


Nismës së kreut të Biznes Albania Luan Bregasi i janë bashkuar edhe 49 biznesmen të tjerë të cilët kanë adoptuar nga një shtëpi për të rindërtuar, të cilat do të banohen nga qytetarët e prekur nga tërmeti para festave të fundvitit.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb