Ka përfunduar montimi i çadrave në stadiumin “Niko Dovana” të Durrësit.

Çadrat në stadiumin e qytetit bregdetar janë me kapacitet 30 persona.  Montimi i çadrave është bërë nga Forcat e Armatosura.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Shumë persona janë vendosur në stadiumin e qytetit të Durrësit, pas tërmetit të fuqishëm, i cili shkatërroi shumë banesa.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb