Katy Perry së fundmi ka bërë një retrospektivë, ku ka treguar se cili është gabimi i saj më i madh në lidhje me bashkëpunimet e saj.

Sipas raporteve të huaja, ylli i popit 38-vjeçar tha se i vjen keq vetëm për një bashkëpunim që e refuzoi në të kaluarën.

Ky është një propozim bashkëpunimi, që ajo nuk e pranoi nga Billie Eilish për këngën “ Ocean Eyes ”, para se artistja e re të bëhej e famshme botërore.

Më në detaje, Perry tha: “Kam marrë një email nga një bashkëpunëtor që thoshte, ‘Shikojeni këtë artiste të re. Do të doja të punoja me të”. Në mesazh ishte një këngë e quajtur “Ocean Eyes”. Ajo ishte thjesht një vajzë e re bjonde. Unë thuajse menjëherë thashë ‘e mërzitshme’, duke e përjashtuar atë”.

Më pas këngëtarja amerikane tha: “Ky ishte gabimi im më i madh, duke refuzuar një pjesë kaq të mrekullueshme të kësaj artisteje të mrekullueshme”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb