Pas fitores së mbrëmshme, këngëtarja Fjolla Morina e ka uruar nga arratia Albin Kurtin përmes një postimi në profilin e saj zyrtar në Instagram.

“Ti je zemra e Kosovës, urime”, ka shkruar këngëtarja në postim.

Fjolla Morina është komentuar në media muajt e fundit pas skandalit të saj, ku u arrestua nga policia pasi u kap me armë.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb