VLORE

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar në Vlorë, menjëherë pasi uniformat blu informuan se në këtë qytet një punonjës i OSHEE humbi jetën në krye të detyrës.

Një 63-vjeçar ka rënë në kontakt me energjinë elektrike në një kabinë në fshatin Alikokë, duke ndërruar jetë në vend.

Njoftimi i policisë

Vlorë

Informacion paraprak

Rreth orës 21:10, 63 vjeçari N. L., ka  humbur jetën pasi dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në një kabinë elektrike në fshatin Alikokë.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb