Ministri Arben Ahmetaj ka dhënë një mesazh ngushëllimi për familjet që humbën të dashurit e tyre nga djegia në spitalin COVID në Tetovë.

Ahmetaj i uron gjithashtu shërim të të lënduarve që kanë mundur të mbijetojnë.

14 pacientë kanë vdekur deri më tani nga flakët në spitalin e Tetovës kurse të tjerë kanë pësuar lëndime të mëdha.

STATUSI NGA ARBEN AHMETAJ
Ngushëllime të ndjera familjeve që humbën sot tragjikisht njerëzit e dashur në ngjarjen në spitalin e Tetovës 🖤!
Lutje për shërim të shpejtë të të lënduarve

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb