Fund tragjik për një 22-vjeçar në Tiranë, i cili i ka dhënë fund jetës duke prerë damarët. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:18, tek “Kodra e Priftit”.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se ngjarja ndodhi në katin e dytë të banesës së të riut me iniciale A.M., i cili u gjetur nga familjarët pa shenja jete. Ai dyshohet se i ndodhur në kushte të rënda psikologjike ka dëmtuar veten duke prerë damarët e duarve, e për pasojë ka ndërruar jetë (e konfirmuar nga ekipi mjekësor).

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb