TROPOJË-Policia e Tropojës ka parandaluar mbrëmjen e sotme një konflikt të mundshëm brenda familjes. Burime nga policia bëjnë me dije se konflikti kishte motive pronësie. Të njëjtat burime sqarojnë se është sekuestruar edhe një arsenal armësh.

(a.n/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: