POLIÇAN

Drejtuesi 60-vjeçar i cili pësoi aksident me eskavator në Poliçan ka ndërruar jetë.

Qemal Demiri ka vdekur rrugës për në spitalin e Beratit, raporton gazetarja Eneida Petova për BalkanWeb.

Nga Berati, ambulanca ishte përgatitur për ta çuar me urgjencë në Tiranë, por i plagosuri nuk ia doli dot.

Eskavator
Eskavator

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb