Emisioni “Me zemer te Hapur” ka suprizuar sot live operatorin legjendar të televizionit News 24, Latif Bardhi. Latifi u bë për here të pare gjysh i një mbese të bukur, e cila erdhi në jetë më 28 prill të këtij viti.

Vogëlushja me emrin Jonida erdhi në jetë në një nga spitalet e Düsseldorfit të Gjermanisë.

Ndërkohë gjyshi, Latifi udhëtoi për të marrë në krah mbesën e pare të familjes “Bardhi” Stafi i uron familjes së vogëlushes jetë të gjatë e të bukur si në përralla.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: