Një ngjarje e rëndë ka tronditur pasditen e sotme kryeqytetin, ku një punonjës i IMT është plagosur në bark me armë zjarri, pasi kishte zbatuar ekzekutimin e një urdhri për shembjen e një shtëpie në lagjen Todi Shkurti.

Ajo që ka mbetur tashmë nga shtëpia e autorit Qani Muça është vetëm një grumbull gërmadhash.

Kujtojmë se zbatimi i urdhrit për shembjen e shtëpisë, ka çuar në konfliktimin e kryefamiljarit Qani Muça me punonjësin Ilirjan Gavelli.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: