Kushtetuesja ka nisur sot shqyrtimin e kërkesës së Luan Dacit, ish-anëtarit të KPA, i dënuar për “falsifikim dokumentesh”.

Mësohet se seanca po vijon pa prezencën e përfaqësuesve të SPAK.

Gazetarja Klodiana Lala tha për ‘BalkanWeb’ se në Kushtetuese, Luan Daci kërkon shfuqizimin e vendimeve të tre shkallëve të gjyqësorit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb